Ubrania one size pozwolą Ci przestać martwić się rozmiarem.  

Za duża bluzka? Za mała? A czemu nie idealna?

Wielokrotnie krążyłam między regałami w sklepach i wybierałam ubrania, które toretycznie były w tym samym rozmiarze, 'moim' rozmiarze. Jak się okazywało w przymierzalni, mimo tego samego numerka na metce, jedne były za duże, a inne zdecydowanie za małe. Kiedy okazywało się, że bluzka jest za mała, pojawiała się myśl "Zaraz przecież, nie mogę wziąć większej. Ta powinna być dobra". Nie przyjdzie do głowy jednak pomysł, że może to nie ze mną jest problem, a z metką na ubraniu. Wychodząc z dziesięciu różnych sklepów, będziemy miały ubranie w rozmiarze 38,40, 42, a czasem 44 I TO WSZYSTKO JEDNEGO DNIA! Co w tym złego? To, że w sumie nawet nie wiadomo jaki mamy rozmiar.

Właśnie dla tego tworzymy ubrania one size. Jeśli nie wiesz, czy masz rozmiar 36,38,40,42 czy 44 to zapraszamy na zakupy. Na naszych metkach nie znajdziesz żadnych rozmiarów, a gwarantuję, że będziesz świetnie wyglądała w naszych ubraniach.


Prowadzimy jedynie sprzedaż internetową, ale właścicieli butików, zainteresowanych naszym asortymentem prosimy o kontakt na adres mailowy baboo@baboo.pl. Chętnie nawiążemy współpracę.